Warning: Illegal offset type in /home/domena17/domains/aptekanapoziomie.pl/public_html/wp-includes/class-wp-widget-factory.php on line 57
O nas - Apteka na Poziomie Apteka na Poziomie

apteka_na_poziomie_border

Inicjatywa Apteka na Poziomie to farmaceutyczny Think Tank[1]Wikipedia: Think tank (ang., dosłownie: zbiornik myśli) – z założenia niezależny komitet doradczy o charakterze organizacji non-profit, ...continue założony przez dwóch niezależnych magistrów farmacji – Konrada Tuszyńskiego i Effioma Uman-Ntuk.

mgr farm. Konrad Tuszyński – jest doktorantem na Wydziale Farmaceutycznym UJ CM. Pracuje naukowo nad wykorzystaniem inteligencji obliczeniowej (CI) w biofarmacji; przez 3 lata zajmował się analizą fitochemiczną surowca roślinnego w Katedrze Farmakognozji. Prowadzi także zajęcia dla studentów V roku farmacji. W wolnym czasie instruktor japońskiej szermierki i miłośnik literatury Sci-Fi.

mgr farm. Effiom Uman-Ntuk – absolwent Wydziału Farmaceutycznego UJ CM i założyciel Studenckiego Koła Opieki Farmaceutycznej na UJ CM. Członek Rady Okręgowej Izby Aptekarskiej w Krakowie. Zapalony przedsiębiorca, podróżnik i fotograf.

W 2014 roku założyli pierwszą aptekę ogólnodostępną od podstaw zaprojektowaną z myślą o rozwoju nowych usług opieki farmaceutycznej. W 2016 otworzyli kolejną placowkę. Są także założycielami i administratorami portalu edukacyjnego opieka.farm. Konrad i Effiom prowadzą także warsztaty i wykłady na temat opieki farmaceutycznej w całej Polsce – czytaj dalej w: Tam byliśmy/Tam będziemy.

Przypisy   [ + ]

1. Wikipedia: Think tank (ang., dosłownie: zbiornik myśli) – z założenia niezależny komitet doradczy o charakterze organizacji non-profit, zajmujący się badaniami i analizami dotyczącymi spraw publicznych. Do celów działalności think tanków należy zazwyczaj poszukiwanie sposobów rozwiązania problemów społecznych i udział w publicznej debacie. Spotkać można szersze rozumienie tego pojęcia, na oznaczenie grupy osób lub instytucji mających podobne cele, ale niekoniecznie posiadających status organizacji pozarządowych.